Samospráva

Komisie mestského zastupiteľstva

K stiahnutiu


Komisia pre ekonomiku, majetok mesta a podnikanie

Predseda :  Ing. Anna Halinárová

Členovia :     

  • Mgr. Iveta Gavačová
  • Mgr. Ivan Klimáček
  • Ing. Miroslav Nerád
  • Mgr. Peter Škriečka
  • Ing. Bohdan Görög
  • Milan Kavický
  • Bc. Andrej Kučera
  • Ing. Zuzana Petrášová
  • Ing. Fedor Dunajčík
  • Milan Slezák

Tajomník : Dominika Gulánová
 

Komisia pre výstavbu a životné prostredie

Predseda : Ing. Richard Bunčiak

Členovia :       

  • Michal Valenčík
  • Monika Hluchá
  • Nora Pániková
  • Ing. Gabriela Belišová, PhD.
  • Ing. Juraj Gavač
  • Ing. Jana Vráblová
  • Ing. Soňa Klenková
  • Ing. Peter Pecho
  • Matúš Geschwandtner

Tajomník :  Bc. Radovan Morávek

  

Komisia pre sociálne veci a bývanie

Predseda :  Ing. Mgr. Zdena Pilátová

Členovia :       

  • Zuzana Durcová
  • Ing. Anna Halinárová
  • Mgr. Júlia Bublavá
  • Bc. Helena Fáberová
  • Mgr. Mária Gajarová
  • Mgr. Jarmila Lužná
  • Alena Mockovčiaková
  • Ing. Radka Remiášová
  • Elena Stančíková
  • Gabriela Hučková
  • Ivana Janovicová                            

Tajomník : Mgr. Ivona Barbušinová


Komisia pre školstvo a kultúru

Predseda :  Bc. Zuzana Zigová

Členovia :        

  • Ing. Mgr. Zdena Pilátová
  • Mgr. Matej Antálek
  • Bc. Eva Adámková
  • Mgr. Nina Haverová
  • Mgr. Katarína Medňanská
  • Mgr. Peter Škriečka
  • PhDr. Věra Tepličková
  • Viliam Matuška
  • Pavol Trúsik
  • Oľga Uhrová
  • Katarína Rzavská
  • Matúš Hladík

Tajomník : Mgr. Elena Sládková

 

Komisia pre šport

Predseda : Mgr. Matej Antálek

Členovia :       

  • Ing. Igor Slezáček
  • Nora Pániková
  • Zuzana Durcová
  • Ing. Miroslav Nerád
  • Ing. Zdenka Adamkovičová
  • Mgr. Michal Denk
  • Ján Kýška
  • Mgr. Sylvia Záhorová

Tajomník : Mgr. Miroslav Krč

 

Komisia pre ochranu verejného záujmu

Predseda : Mgr. Iveta Gavačová

Členovia :       

  • MUDr. Radovan Ammer
  • Mgr. Matej Antálek
  • Mgr. Ivan Klimáček
  • Nora Pániková
  • Ing. Igor Slezáček

 

Zbor pre občianske záležitosti

Predseda :  Ing. Igor Slezáček

Členovia :  

  • PharmDr. Leopold Barszcz
  • Ing. Anna Halinárová
  • Bc. Zuzana Zigová
  • Nora Pániková
  • Michal Valenčík
  • Mgr. Ivona Málková
  • Mgr. Ľubica Klimáčková
  • Mgr. Elena Sládková
  • Mgr. Miroslav Krč
  • Mgr. Lívia Boorová
  • Marta Adamusová
  • Božena Michalcová
  • RNDr. Jana Podhradská
  • Mgr. Anna Chmurová
  • Mgr. Katarína Medveďová
  • David Chudík
  • Zuzana Chudíková
  • Ing. Alexandra Klimeková Kršáková
  • Nicole Jašáková
  • Mgr. Katarína Medňanská
  • Dominika Gulánová

Tajomník : Bc. Erika Držková