Spoločné zdobenie vianočných stromčekov

Spoločné zdobenie vianočných stromčekov Foto:Ing. Martin Medňanský

Vianoce nám pomaly klopú na dvere a ozdobený stromček je nesporne jedným z najkrajších symbolov nadchádzajúcich sviatkov. Mesto Stará Turá sa pre tento rok rozhodlo ozvláštniť výzdobu na námestí tým, že usporiadalo so svojimi organizáciami spoločné zdobenie stromčekov.

Na Námestí slobody sa v piatok 2. decembra stretli učitelia i deti z materskej a základnej školy, pracovníci základnej umeleckej školy, centra voľného času, pracovníci mestského úradu, spoločností LESOTUR, TECHNOTUR, technických služieb, Domu kultúry Javorina a tiež členovia Denného centra seniorov Stará Turá i Zariadenia opatrovateľskej služby Stará Turá.

Každá z organizácií mala pripravený svoj stromček, ktorý si originálne ozdobila a zvyšné ozdoby sa objavili aj na ostatných stromčekoch na námestí. Takto vyzdobené nám budú skrášľovať námestie do konca decembra. Príjemnú atmosféru dopĺňalo vianočné občerstvenie a vôňa koláčikov.

Podujatie i počasie vyšlo na výbornú a my z celého srdca ďakujeme všetkým, ktorí sa spoločného zdobenia zúčastnili a navodili vianočnú náladu medzi nás.


Kancelária primátora

(video: primátor mesta, foto: Ing. Martin Medňanský)

Súvisiace video

Spoločné zdobenie vianočných stromčekov Prehrať Video
Spoločné zdobenie vianočných stromčekov
Mesto Stará Turá, Publikované: 3.12.2022 | Aktualizácia: 3.12.2022
Nastavenia cookies