Pomoc postihnutým povodňami- VÝZVA

Záplavy 4. júna 2010 v Starej Ľubovni

Záplavy 4. júna 2010 v Starej Ľubovni Foto:Ľubobnianska mediálna spoločnosť - ĽN


Obce okresu Nové Mesto nad Váhom vyhlasujú prostredníctvom svojho Spoločného úradu samosprávy n. o. finančnú zbierku na pomoc obciam postihnutých povodňami.

To, že pomoc je dôležitá a veľmi potrebná netreba našim občanom zdôrazňovať. Zbierku organizujú obce okresu Nové Mesto nad Váhom bez ohľadu na príslušnosť starostu, či zastupiteľstva. Je to ľudská pomoc človeku v núdzi bez nákladov na organizáciu zbierky,  všetky vybrané peniaze budú poskytnuté vybraným obciam.

Kontrolu použitia vyzbieraných prostriedkov zabezpečuje komisia starostov a Obvodný úrad v Novom Mesta nad Váhom, ktorý vydal na zbierku povolenie. O tom, kto peniaze dostane, budú obyvatelia informovaní.

Finančné dary môžete zaslať na účet v banke DEXIA
  
č.  5803261004/5600
alebo priamo v hotovosti do pokladničky, ktorá je na sekretariáte nášho mestského úradu, v kancelárii OD BILLA v otváracích hodinách a počas Staroturianskeho jarmoku na Námestí slobody.

Zbierka potrvá do 15. júla 2010 .
 
Verím, že do tejto humánnej zbierky sa zapoja aj obyvatelia Starej Turej, aby aj ľudia na východe Slovenska vedeli, že tu  pod Veľkou Javorinou a na Považí sú obyvatelia, ktorí na nich myslia a sú ochotní pomôcť.


Ing. Anna Halinárová
primátorka mesta
 
 

 

Diskusia k článku

Zatiaľ nebola pridaná žiadna reakcia. Buďte prvý, kto pridá svoj názor.

Ján Mikláš, mesto Stará Turá, Publikované: 10.6.2010
Nastavenia cookies