Opäť nám pribúdajú množiace sa skládky pri kontajneroch

202102081447520.technotur-1

Vážení občania,

už koncom roka 2020 sme Vás informovali o problémoch s nelegálnymi skládkami v miestnych častiach, resp. v prírode. Žiaľ, tento problém nás prenasleduje aj teraz a dokonca priamo v meste.

Posledným takýmto prípadom je uloženie odpadu, ktorý už niekto zdá sa nepotreboval pred novými bytmi v priestore bývalého sídla Technoturu (na fotografii).

Možno ste nevedeli, ale každý odpad, ktorý vyložíte takto vedľa kontajnerov, je možné odviezť iba v prípade, že sa k nemu jeho vlastník prihlási. Odvoz odpadu pracovníkmi technických služieb nie je vôbec drahý, poplatok za odvoz je 6,64 €. Taktiež ho môže majiteľ odviezť do Zberného dvora, kde ho zdarma prevezmú pracovníci TSST.  

 

Chápeme, že i tento odpad asi nemá len jedného vlastníka, takže chceme apelovať na majiteľov. V prípade, že ste  nevedomky v tejto lokalite uložili tento odpad pri kontajneroch, prihláste sa a zavolajte prosím na Technické služby mesta Stará Turá, t. č. 032/776 32 15, príp. sa môžu majitelia prihlásiť priamo a zabezpečiť si tak odvoz za poplatok.

 

Ďakujeme za pochopenie i pomoc.

Technické služby mesta Stará Turá, Publikované: 8.2.2021 | Aktualizácia: 8.2.2021
Nastavenia cookies