Medzinárodný deň detí na Námestí Slobody

MDD CVČ Foto:LB

Medzinárodný deň detí mohli staroturianske deti osláviť spoločne na Námestí Slobody. O program sa im postaralo centrum voľného času v spolupráci so staroturianskymi školami a hotelom Lipa. V pestrom kultúrnom programe vystúpili tanečníci a speváci z materskej, základnej a základnej umeleckej školy. Okrem detí sa však námestie zaplnilo aj rodičmi a pristavili sa tu aj okoloidúci ľudia.

Pohyb, hudba a detská radosť sa niesli celým námestím. Medzi jednotlivými vystúpeniami sa deti mohli na pódiu i pod pódiom zúčastniť rôznych súťaží a hier. Najšikovnejší súťažiaci získali drobné ceny a sladké odmeny. Časť z nich venoval sponzor podujatia - hotel Lipa.

Tohtoročnému dňu detí prialo aj počasie. Počas celého programu sa na všetkých usmievalo slniečko. Deti veľmi potešila aj návšteva maskota hotelu Lipa - modrého tučniaka. Malí oslávenci odchádzali z námestia unavení, ale spokojní, že strávili deň detí v spoločnosti svojich rovesníkov a rodičov a užili si zábavu, ktorú zdieľali spoločne s ostatnými. A tí, ktorí sedeli doma pri počítači či televízií, môžu naozaj ľutovať.

 

Diskusia k článku

Zatiaľ nebola pridaná žiadna reakcia. Buďte prvý, kto pridá svoj názor.

Mgr. Lívia Boorová, mesto Stará Turá, Publikované: 7.6.2011
Nastavenia cookies