ĎAKUJEME

Mesto Stará Turá dňa 18.5.2022 privítalo na pôde mestského úradu občanov nášho mesta – dobrovoľníkov.
 
Dlho odkladané stretnutie sa nieslo od začiatku v príjemnej atmosfére. Úvodná prezentácia zaujala všetkých zúčastnených, najmä zaujímavými číslami, ktoré prezentovali činnosť všetkých dobrovoľníkov nášho mesta.
Primátor mesta sa poďakoval nielen zúčastneným, ale všetkým občanom za dobrovoľnícku činnosť v našom meste a tiež všetkým, ktorí nezištne venujú svoju energiu, schopnosti a čas v prospech iných ľudí. Následne odovzdal prítomným dobrovoľníkom ďakovné listy a stretnutie plynule prešlo do neformálnych rozhovorov, výmeny skúseností a „rodili“ sa nové výzvy i možnosti.
 
Veríme, že príjemné stretnutie občanov nášho mesta, ktorí dobrovoľnícku činnosť mnohokrát vykonávajú ako samozrejmosť, obohatilo každého a poďakovanie v tomto prípade nebolo len frázou, ale skutočným plnohodnotný vyjadrením ich obetavosti.
Dobrovoľníctvo v našom meste je od nepamäti, avšak v ostatných rokoch život priniesol jedinečné, komplikované a nepríjemné okolnosti. Za daných podmienok sme museli tieto situácie zvládnuť a to predovšetkým i vďaka pomoci práve dobrovoľníkov.
 
Nie je možne vymenovať všetky činnosti, ktoré ste vy ako dobrovoľníci zastrešili, ale v týchto náročných chvíľach sa ukázalo, že samosprávu netvoria len zamestnanci mestského úradu, ale i občania nášho mesta.
 
A môžeme byť na seba hrdí, že vzájomne tvoríme naše mesto a potvrdilo sa už viackrát spomínané tvrdenie, ŽE SPOLU TO VŽDY ZVLÁDNEME.
 
ĎAKUJEME
MsÚ Stará Turá, Publikované: 25.5.2022 | Aktualizácia: 25.5.2022
Nastavenia cookies