Menu

Veľký úspech našich najmladších stolnotenistov

Veľký úspech našich najmladších stolnotenistov Foto:Erik Malek


Na majstrovstvách Trenčianskeho kraja najmladšieho žiactva, ktoré sa uskutočnili 15. 1. 2012 v Trenčianskom Jastrabí získali naši hráči STK Stará Turá, Lenka Dzurová, Tomáš Vrzala a Matúš Rumíšek, celkom sedem medailí.

V kategórii jednotlivcov - najmladší žiaci vybojoval prvé miesto Tomáš Vrzala, v najmladších žiačkach získala druhé miesto Lenka Dzurová. Vo štvorhre žiakov získali prvé miesto Tomáš Vrzala a Kristián Kaduk (Kubran Trenčín), tretie miesto obsadili Matúš Rumíšek a Jakub Gašparík (Bošany), vo štvorhre žiačok zvíťazili Lenka Dzurová a Terezka Mikulová (Tr. Jastrabie) a nakoniec v mixe získali prvenstvo Tomáš Vrzala a Lenka Dzurová. Celkovo sme boli najúspešnejší klub na týchto majstrovstvách.

Dňa 22. 1. 2012 sa konal 3. bodovací turnaj najmladšieho žiactva v Novej Bani. V kategórii najmladších žiakov získal vynikajúce 2. miesto Tomáš Vrzala, ktorý je v celkovom poradí turnajov na 6. mieste a v najmladších žiačkach vybojovala 2. miesto Lenka Dzurová, ktorá je celkovo piata. Najlepších dvanásť postupuje na záverečný turnaj TOP 12, ktorý bude 20. 5. 2012 v Topoľčanoch.

Dňa 18. 2. 2012 sa Lenka Dzurová zúčastnila turnaja o Slovenský pohár mládeže v Topoľčanoch, kde vo svojej kategórii získala pekné 13. miesto v konkurencii 33 hráčok z celého Slovenska.

Veríme, že naši najmladší žiaci budú aj naďalej úročiť hodiny tréningov a budú robiť radosť nielen sebe, rodičom a trénerom, ale zachovajú dobrú tradíciu mestu a STK Stará Turá.
 

Diskusia k článku

Počet reakcií: 1

Najnovšie príspevky:

13.3.2012 20:34:28 - Blahoželám, napriek malej finančnej podpore z MU sa dajú robiť pekné...
Erik Malek, STK Stará Turá, Publikované: 13.3.2012