Menu

Strelecký krúžok pri ZŠ Stará Turá v roku 2013-2014

Žiaci streleckého krúžku sa pravidelne stretávali vo štvrtok v telocvični, na strelnici SK v Starej Turej a na plavárni. Zúčastňovali sa rôznych streleckých podujatí, či už doma, alebo v cezhraničnej spolupráci s družobnou školou v Kunoviciach, alebo v Zlíne v Napajedlách.
 

  • MO streľba 30.01.2013
  • Valentínský pretek 14.2.2013
  • Veľkonočný pretek 7.3.2013
  • Majstrovstva Slovenska Košice 5.4.2013
  • Horná Streda strelecký súboj 24.4.2013
  • Kunovice 27.4.2013
  • Medzinárodné strelecké preteky na strelnici ŠSK 10.5.2013
  • Strelnica strelecké preteky Moravské Lieskové 24.5.2013
  • Krajské medzinárodné preteky Napajedlá  25.5.2013
  • Návšteva plavárne a súťaže na plavku 12.6.2013
  • Plaváreň 12.7.2013
  • Mikulášsky pretek Kunovice
  • Strelnica ŠSK 19.7.2013
  • Memoriál Jana Vráblika 18.8.2013
  • Majstrovstvá Okresu Nové Mesto nad Váhom 4.12.2013
  • Mikulášsky str. pretek v spolupráci so SOŠ v Starej Turej 5.12.2013
  • Krajské strel. preteky v Domaníži13.12.2013
  • Vianočný strelecký pretek z fotopušiek- cezhraničná spolupráca Kunovice
  • Novoročný strelecký pretek23.1.2014
  • Valentínský strelecký pretek  27.2.2014
  • Majstrovstvá Slovenska  Veľký Krtíš 11.4.2014
  • Veľkonočný strelecký pretek 16.4.2014
  • Hornostredanská sklopka 22.5.2014
  • Májová strelecká súťaž medzi SOŠ a ZŠ Stará Turá
  • Strelecké preteky v ZŠ Podolie 29.5.2014
  • Strelecké preteky z malokalibrovky na strelnici SK 7.6.2014


Cez prázdniny sa strelci pravidelne stretávali vo štvrtok od 13.00, kde poriadali rôzne strelecké súťaže a zúčastňovali sa rôznych  dospeláckých súťaží ako:.

  • Memoriál Jána Vráblika  13.7.2014
  • Strelecký pretek 17.7.2014
  • Poľovnícky štvorboj  23.8.2014
  • Návštevy plavárne.


Nechcem žiadnemu žiakovi ublížiť tým, že by som nevyzdvihol prácu niektorých členov a preto uvádzam zoznam všetkých členov krúžku:

1 Štefanech Rastislav  
2 Klčová Kristína 9
3 Medňanský Matúš 9B
4 Žitný Kristián 9C
5 Andel Lukáš 9C
6 Chudík  David 8C
7 Bobocký Marcel 8C
8 Mikláš Daniel 8
9 Vařáková Ester 8A
10 Bajjani Filip 8B
11 Čečot Rastislav 7A
12 Maťko Filip 8B
13 Durec Ivo 7D
14 Sadloň Viktor 7C
15 Ando Filip 7C
16 Vaškovič Matúš 7B
17 Ivanič Radoslav 6B
18 Kotula Matúš 6B
19 Truhlík Dominik 6A
20 Rozbeský Michal 6A Myjava
21 Klimáček Lukáš 6C
22 Kučera David 5B
23 Durec Ján 5A
24 Sloboda Pavol 5A
25 Bobocký Daniel 5A
26 Majtáz Adrián 4A
27 Kondla Tomáš 4A
28 Durec Ján 5A
29 Stacho Lukáš 9B

 

Odišli nám zo školy žiaci, ktorí nás reprezentovali až na Majstrovstvách Slovenska v Košiciach i vo Veľkom Krtíši a touto cestou im ďakujem za vzornú reprezentáciu našej školy, mesta, okresu i kraja.

 
Klčová Kristína, Bobocký Marcel, Andel Lukáš a z mladších žiakov Truhlík Dominik.

 
Za všetkými súťažami treba vidieť veľkú drinu, tréning, obetavosť a za toto vám patrí veľká vďaka.

 

 Váš tréner Milata Peter    

 

Peter Milata , Publikované: 16.9.2014