Menu

Stavokomplet víťazom Mestskej kolkárskej ligy

Stavokomplet víťazom Mestskej kolkárskej ligy

Stavokomplet víťazom Mestskej kolkárskej ligy Foto:MKK Stará Turá

Staroturiansky Mestský kolkársky klub každoročne organizuje Mestskú kolkársku ligu (MKL), kde si môžu zmerať sily neregistrovaní priaznivci kolkárskeho športu. Tohtoročný v poradí 16. súťažný ročník bol dramatický až do posledného kola. O víťazovi rozhodol vzájomný duel najlepších tímov, v ktorom Stavokomplet porazil Injektu a zabezpečil si celkové prvenstvo.

Každoročne je MKL prehliadkou zvyšujúcich sa výkonov amatérskych hráčov aj celých tímov. Tento rok medzi sebou súťažilo 15 družstiev, do hry sa zapojilo 97 hráčov a hráčok všetkých vekových kategórií. Zúčastniť sa mohli aj registrovaní ligoví hráči, no ich výsledok bol upravený koeficientom. 

Víťazným mužstvom je teda Stavokomplet, druhá skončila celoročne vedúca Injekta a tretie miesto vybojoval tím Javorina. Spomedzi jednotlivcov skončil na prvom mieste Erik Gordík (Leoni), druhá priečka patrí Milanovi Samekovi (MY-Sartech) a tretie miesto obsadil Branislav Bies (Injekta). Organizátori MKL vyhlásili víťazov, odovzdali ceny a už sa pomaly pripravujú na ďalší, v poradí 17. ročník populárnej kolkárskej súťaže.


Výsledné poradie tímov MKL:

 1. Stavokomplet
 2. Injekta
 3. Javorina
 4. Copystar
 5. Rotex
 6. Hurbanstrasse
 7. Sensus
 8. Leoni
 9. Elster
 10. Medical
 11. Dievčatá
 12. Nadcent
 13. MY- Sartech
 14. Poliši
 15. Chaos     
   

Diskusia k článku

Zatiaľ nebola pridaná žiadna reakcia. Buďte prvý, kto pridá svoj názor.

Zdenka Stejskalová, MKK Stará Turá, Publikované: 19.4.2011