SOBOTNÉ TESTOVANIE JE ZA NAMI

Napriek chaotickým a neskorým informáciám, ktoré sa na nás zosypali počas posledného týždňa, sa nám podarilo spoločnými silami zabezpečiť hladký priebeh testovania aj počas dnešného dňa.

Nezostáva nám nič iné ako opätovne vyjadriť vďaku všetkým občanom a tiež všetkým odberovým tímom, ktoré pracovali ako vždy bezchybne, precízne a ochotne a dopomohli každému občanovi, ktorí chcel alebo potreboval svoj certifikát.

Naše poďakovanie patrí zdravotníkom, administrátorom, vojakom, mestským policajtom a dobrovoľným hasičom, ktorí opäť predviedli svoju obetavú a trpezlivú prácu na daných odberných miestach. Pomocnú ruku počas organizácie posledných celoplošných testovaní nám podal aj pán Kováč zo spoločnosti Ako zachrániť život, s. r. o., ktorému tiež touto cestou ďakujeme. V neposlednom rade za bezproblémový priebeh i dnešného sobotného testovania chceme čo najsrdečnejšie poďakovať kolegom z mestského úradu, ktorí už pracujú tri týždne bez prestávky a ďakujeme tiež za doručené malé občerstvenie, ktoré našim odberným tímom darovala Pekáreň Pagáčik.

Teší nás vedomosť, že i napriek všetkým negatívnym informáciám, ktoré nás v poslednom čase prenasledujú, sme sa opäť zomkli a spoločne zvládli ďalšie kolo testovania v pokojnej a pohodovej atmosfére.

Sme radi, že ste sa i vy naši občania zachovali opäť zodpovedne a využili ste možnosť otestovania v zriadených odberných miestach.

Srdečne ďakujeme!

MsÚ Stará Turá, Publikované: 6.2.2021 | Aktualizácia: 17.2.2021