Príďte sa „povrtieť“ na toRunskej vrtuli

Sme radi, že v Starej Turej je už niekoľko rokov súčasťou športového kalendára mesta športovo-charitatívna akcia Beh Dubníkom. Organizátori z toRun Stará Turá majú však na svedomí okrem Behu Dubníkom aj ďalšiu výbornú akciu – toRunskú vrtuľu!

O čo ide?
toRunská vrtuľa je charitatívna akcia, ktorá spája komunitu, podporuje aktívne trávenie voľného času a pomáha meniť životy tým, ktorí to potrebujú.

Princíp je jednoduchý: čím viac kolečiek okolo Dubníka zabehnete/odkráčate, tým väčšiu máte šancu na výhru (vyhráva dvojica, ktorá zabehne/odkráča najviac kolečiek). Pre nebežcov sme pripravili LEKCIU Nordic walkingu o 14:00h. Dĺžka lekcie bude 90 minút. 

Či už ste skúsený bežec, nadšenec pre pohyb alebo si chcete symbolicky prejsť pešo jedno kolečko okolo Dubníka a pomôcť, tešíme sa na Vás v sobotu 17.6.2023 od 9.00 do 18.00 v areáli autokempingu na Dubníku.

Charitatívne podujatie toRunská vrtuľa je v prvom rade o behu, no druhým a nemenej dôležitým rozmerom tohto podujatia je pomoc. A komu budeme pomáhať? Peniaze zo
štartovného, ktoré bude v sume 15 eur, odovzdáme rodičom Simonke Zigovej. Simonka bude môcť vďaka nim rehabilitovať a zlepšovať svoj zdravotný stav.

Počas podujatia bude možnosť využiť areál ATC Dubník na športové aktivity, aktivity pre malé deti, opekačku, bude tu aj stánok s občerstvením.

Že váhate? Tak neváhajte a príďte!

Tešíme sa, ako popri „vrtení“ sa okolo Dubníka prehodíme pár slov, „vyvenčíme“ naše deti a urobíme si príjemnú priateľskú atmosféru a užijeme si jeden druhého. A na chvíľu sa nebudeme ponáhľať, jedine ak tak na okruhu
pri počítaní kolečiek.

Všetky informácie o podujatí nájdeš na:
facebook: https://fb.me/e/12Nh3y211
instagram: https://www.instagram.com/torunska_vrtula/ alebo emailom na: toRunskavrtula@gmail.com

Zuzka a Lila z toRun Stará Turá

202306132002080.official-torunska-vrtula
Mesto Stará Turá, Publikované: 13.6.2023 | Aktualizácia: 13.6.2023
Nastavenia cookies