Pomoc pri pátraní po neznámom páchateľovi

Odbor kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Novom Meste nad Váhom žiada občanov o pomoc pri pátraní po neznámom páchateľovi, ktorý sa dna 20.01.2011 asi o 09.15 hod. v Starej Turej v činžovnom dome č. 4 na ulici Lipovej  lúpežne prepadol doručovateľku Slovenskej pošty a to tak, že ju ohrozoval s čiernou kuklou na hlave a pravdepodobne strelnou zbranou.

Popis páchateľa: muž vo veku asi 30 rokov, štíhlej postavy, výška asi 180 cm, hnedé vlasy, neoholený. Oblečenú mal  bledočervenú mikinu s kapucňou na hrudi s nápisom ROAD v strede s päťcípou hviezdou a číslom 66 a nohavice sivomodrej farby s čiernymi pásikmi a čiernym opaskom.V  ruke držal pravdepodobne krátku strelnú zbraň čiernej farby. V blízkosti miesta činu bolo krátko po spáchaní skutku nájdené oblečenie páchateľa a to mikina a nohavice.

Akékoľvek informácie k páchateľovi lúpežného prepadnutia resp k osobe, ktorá používala oblečenie, ktoré bolo nájdené v blízkosti miesta činu  oznámte na ktoromkoľvek oddelení Polície resp. telefonicky na linke 158. 

Prílohy: 
foto oblečenia neznámeho páchateľa

OR PZ Nové Mesto n./V., Publikované: 27.1.2011
Nastavenia cookies