Polícia žiada o pomoc pri identifikácií dvoch mužov!

Myjavskí policajti vykonávajú skrátené vyšetrovanie vo veci prečinu výtržníctva v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví.

"Doposiaľ nezistený páchateľ ešte vo februári (v čase od 00.00 h do 00.37 h, dňa 11. februára) v budove hotela na nám. M. R. Štefánika v Myjave v nočnom bare počas diskotéky fyzicky napadol 35-ročného Michala. Poškodeného tlačil od parketu smerom k východu z baru, kde ho udrel päsťou do oblasti tváre, následne ho tlačil na schodisko vedúce na chodbu pred recepciu a vchodovým dverám do hotela, kde ho udrel päsťou do oblasti hlavy. Neznámy páchateľ sa na mieste verejnosti prístupnom dopustil výtržnosti tým, že napadol iného a poškodenému spôsobil zranenia ktoré si vyžiadali trojtýždňovú dobu liečenia," povedala krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová. 

"Vzhľadom nato, že v predmetnej trestnej veci sa nepodarili zistiť skutočnosti oprávňujúce vykonať trestné stíhanie proti určitej osobe, bolo trestné stíhanie uznesením povereného príslušníka policajného zboru v Myjave prerušené. Po páchateľovi uvedeného skutku však naďalej pátrame," dodala Elena Antalová.

Polícia vzhľadom na tieto skutočnosti, žiada o pomoc verejnosť pri stotožnení dvoch mužov - svedkov vytržníctva. 

Na záberoch z bezpečnostných kamier je vidno dvoch mužov, ktorí by mohli byť svedkami napadnutia 35-ročného Michala. Preto žiadajú občanov o pomoc pri stotožnení neznámych mužov, ktorí by moholi pomôcť k objasneniu trestných činov výtržníctva a ublíženia na zdraví.

Akékoľvek informácie k ich totožnosti môžu občania poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne súkromnou správou na oficiálnej stránke polície na Facebooku (www.facebook.com/policiaslovakia).

Krajské riaditeľstvo PZ Trenčín, Publikované: 7.11.2018 | Aktualizácia: 8.11.2018
Nastavenia cookies