POĎAKOVANIE pani Klimáčkovej

Počas uplynulého týždňa vo štvrtok 16.12.2021 sa vedenie mesta Stará Turá osobne a srdečne poďakovalo pani Ľudmile Klimáčkovej, ktorá sa dlhoročne venovala vedeniu Denného centra seniorov na Papradi.

Túto činnosť vykonávala 22 rokov, kedy spolu aj s členmi výboru zabezpečovali celý chod Denného centra seniorov. Organizovali stretnutia seniorov na Papradi v Kultúrnom dome, podnikali výlety do blízkej prírody, stretávali sa pri rôznych príležitostiach a úzko spolupracovali s Denným centrom seniorov v Starej Turej. Spolu so staroturianskymi seniormi sa stretávali a absolvovali kultúrne podujatia a tiež spoločné výlety.

ĎAKUJEME za spoluprácu a spôsob, akým pani Klimáčková vykonávala túto činnosť – plnú entuziazmu, odhodlania a stráveného času. Cieľom jej práce boli predovšetkým stretnutia seniorov, socializácia, veľa nezabudnuteľných zážitkov a zachovanie tradičných ľudských hodnôt. Všetky tieto činnosti zvládala s ľahkosťou a „človečinou“, čo sa odzrkadlilo spokojnosťou všetkých zúčastnených.

Pani Klimáčkovej prajeme veľa zdravia, šťastia a spokojnosti v kruhu rodiny a známych.

 

MsÚ Stará Turá, Publikované: 20.12.2021 | Aktualizácia: 20.12.2021
Nastavenia cookies