OPÄŤ ĎAKUJEME!

II. kolo celoplošného skríningu obyvateľov v Starej Turej

II. kolo celoplošného skríningu obyvateľov v Starej Turej


Niekto by mohol povedať, že otrepané slovíčko ĎAKUJEM je vždy to isté a má ten rovnaký význam. Nie je tomu však tak. I dnes má pre nás veľkú moc, ktorou si nesmierne vážime prácu všetkých, ktorí nám poskytli akúkoľvek pomoc počas tohto víkendu, kedy prebehlo ďalšie kolo skríningového testovania v meste Stará Turá.

Naše najväčšie poďakovanie patrí všetkým odberovým tímom a Vám občanom, ktorí ste sa opäť zachovali zodpovedne a prišli sa otestovať. Počas víkendu sme tak spoločne zvládli náročnú úlohu v pohodovej, pokojnej, či dokonca priateľskej atmosfére.
 
Neskutočný podiel a ľudský prístup na celom priebehu testovania mali všetci zdravotníci, administrátori, vojaci, mestskí policajti, dobrovoľní hasiči, ktorým tiež zo srdca ďakujeme. V neposlednom rade ďakujeme pánovi Kováčovi zo spoločnosti Ako zachrániť život, s. r. o. a všetkým kolegom z mestského úradu, ktorí sa snažili zabezpečiť bezproblémový chod i tohto skríningu.
 
Ďakujeme tiež všetkým, ktorí nám doniesli rôzne dobroty pre naše odberné tímy, menovite pani Sone Kýškovej a kolegyni Dominike Gulánovej a tiež firme Chirana T-Injecta, a. s., ktorá nám na testovanie darovala rukavice.
 
I napriek tomu, že sme z pripravovania a realizácie testovania mnohokrát unavení a frustrovaní, vieme, že aj vďaka všetkým vám, ktorí ste nám pomohli alebo sa prišli otestovať má táto práca i príprava zmysel.
 
Teší nás, že sme to opäť spoločne zvládli a dokázali, že vieme byť disciplinovaní a súdržní.
ĎAKUJEME!

 

MsÚ Stará Turá, Publikované: 1.2.2021 | Aktualizácia: 17.2.2021