Nové vozidlo Iveco Daily si prevzali aj hasiči z DHZM Stará Turá - Súš

Nové hasičské vozidlo pre DHZM Stará Turá - Súš

Včera vo štvrtok 29.10.2021 sa v areáli hasičskej stanice v Púchove uskutočnilo ďalšie slávnostné odovzdávanie vozidiel Iveco Daily, ktoré boli určené pre mestá a obce v Trenčianskom kraji. Jedno z týchto vozidiel bolo pridelené pre príslušníkov DHZM Stará Turá – Súš.

Vozidlo si z rúk riaditeľa odboru riadenia hasičských jednotiek Prezídia HaZZ Jozefa Voľanského, riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne Igora Šenitka a predsedu Dobrovoľnej požiarnej ochrany Trenčianskeho kraja Jozefa Smolinského, prevzali zástupcovia mesta, spolu s členmi DHZM Stará Turá - Súš. Toto nové vozidlo, tak pomyselne uzavrelo kruh odovzdávania pre jednotlivé dobrovoľné zbory, ktoré pôsobia v našom meste, nakoľko jednotka v Starej Turej - Súš bola poslednou, ktorá takýmto vozidlom nedisponovala.

Pevne veríme, že táto nová technika bude nápomocná nielen pri ochrane životov i majetku obyvateľov nášho mesta, ale i okolitých miestnych častí. Zároveň si prajeme, aby výjazdy našich príslušníkov DHZM s novou technikou boli vo veľkej miere len pre cvičné alebo súťažné účely, pretože pri tých skutočných zásahoch vždy ide o ľudské životy.

Kancelária primátora mesta, Publikované: 29.10.2021 | Aktualizácia: 29.10.2021
Nastavenia cookies