MALÉ OHLIADNUTIE ZA DŇOM OTVORENÝCH DVERÍ NA MESTSKOM ÚRADE

V krásny slnečný štvrtkový deň 14. septembra mohli naši občania navštíviť priestory mestského úradu. Prebiehal totiž deň otvorených dverí a návštevníci si mohli prezrieť všetky priestory v novej budove úradu.

Počas dňa boli otvorené všetky priestory a naši občania mohli zhliadnuť srdce úradu a to klientské centrum, posedieť si v sobášnej sieni, pozrieť si prezentáciu o budovaní týchto nových priestorov a tiež si vychutnať pohľad na naše mesto zo zelenej strechy. 

V neposlednej rade návštevníci "nakukli" do pracovne primátora, kde spolu s ním "podebatovali" na rôzne témy, zúčastnili sa na prezentácii o možnosti využitia priestoru pri dopravnom ihrisku a pozreli si prácu redakčnej rady Staroturianskeho spravodajcu. 

Ďakujem všetkým kolegom a kolegyniam mestského úradu, že poskytli našim občanom aspoň krátky pohľad na ich prácu a tiež previedli občanov novými priestormi. 

Veríme, že všetci, čo si našli cestu k nám si deň otvorených dverí vychutnali a kto tu nebol, môže si tento deň pozrieť v krátkom videu alebo na obrázkoch.

 

Tešíme sa na Vás opäť niekedy pri DOD na mestskom úrade.

 

MsÚ Stará Turá, Publikované: 20.9.2023 | Aktualizácia: 21.9.2023
Nastavenia cookies