Menu

Z denníka mestskej polície - september 2017

  • Dňa 15.7.2017 v čase o 01:15 hod. nahlásila pracovníčka MKS, že na ulici SNP stojí v strede vozovky muž od pol pása nahý a v ruke drží cca 2,5 m vzpriamenú dosku. Hliadka MsP oznam preverila, muž sedel na obrubníku a dosku mal opretú o premostenie tak, že zasahovala do polovice vozovky. Tváril sa ako keby chytal ryby.  Hliadka v osobe spoznala M. R. zo Starej Turej, ktorý bol silne pod vplyvom alkoholu. Dosku hliadka z vozovky odstránila. Menovanému bolo odporučené vzhľadom na jeho stav, že bude odvezený do miesta bydliska, čo rázne odmietol. Vraj sa domov prejde sám. Po chvíli nabral správny smer a odišiel.
  • Dňa 18.7.2017 požiadala vedúca sociálneho oddelenia hliadku MsP, o vykonanie súčinnosť pred poštou v čase od 08:00 do 09:15 hod. Na uvedenom mieste mali Staroturianskemu bezdomovcovi pánovi T. T. brať jeho sociálne dávky neznámi mladíci. Menovaný ich mal čakať ráno o 08:00 hod. pred poštou. Mladíci mali údajne jeho OP na ktorý by si zobrali jeho dávky. Nik však v sledovanom čase neprišiel a preto sociálne dávky bola pánovi T. T. prevziať pracovníčka sociálneho oddelenia.
  • Dňa 21.7.2017  v čase o 00:44 hod. požiadala telefonicky pani R. o kontrolu v okolí budovy Domu kultúry, odkiaľ počula spev a hlasitú vravu. Oznam bol preverený, na boku budovy pred skúšobňou sa nachádzala skupina 10 členov hudobného telesa, ktorí sedeli vonku a spievali. Dôvodom ich konania bolo, že v skúšobni je hrozné teplo. Hliadka ich upozornila na rušenie nočného kľudu a vyzvala, aby vonkajšie priestory opustili, čo po chvíli urobili a uvedený priestor opustili.
Mestská polícia Stará Turá, Publikované: 23.11.2017 | Aktualizácia: 1.12.2017