Menu

Z denníka mestskej polície - marec 2017

  • Dňa 16.12.2016 v čase o 10:30 hod. bolo na MsP telefonicky oznámené, že na jednom z miestnych parkovísk je už dlhšiu dobu naštartované vozidlo Hyundai a nikto sa v ňom ani jeho okolí nenachádza. Po príchode hliadky bolo zistené, že majiteľka vozidla ho ráno naštartovala a chcela z neho vyjsť. Popri vystupovaní nechtiac ťukla do tlačidla na zamykanie dverí a naštartované vozidlo sa jej po vystúpení samo uzamklo. Nakoniec bol kontaktovaný pán S., ktorý majiteľke auto otvoril.
  • Dňa 24.12.2016 o 07:42 hod. bolo na MsP prijaté telefonické oznámenie, že na ulici  SNP  horí kontajner. Hliadka oznam preverila, na uvedenom mieste sa nachádzali dve osoby, ktoré sa horiaci kontajner už pokúšali uhasiť vodou. Hliadka MsP použila hasiaci prístroj, ale napriek tomu sa požiar uhasiť nepodarilo. Po chvíli sa miesto dostavili hasiči z NM n/V, ktorí dostali oheň pod kontrolu a  kontajner uhasili.
  • Dňa 1.1.2017 v čase o 23:50 hod. telefonicky nahlásila pani Ch. že jej druh niekde počas novoročnej vychádzky  mestom stratil pod vplyvom alkoholu psa aj s vodítkom a nemôžu ho nájsť. Menovanej bolo oznámené, že pes bol nájdený hliadkou MsP a je umiestnený v núdzovom koterci. V čase o 00:30 hod. si zábudlivý pán  prišiel svojho psa prevziať.
Mestská polícia Stará Turá, Publikované: 20.11.2017