Menu

Z denníka mestskej polície - august 2017

  • Dňa 1.7.2017 v čase o 22:50 hod. telefonicky oznámil pán M., že nad jeho chatou v nedostavanom objekte v RO Dubník sa pravdepodobne pohybuje cudzia osoba, ktorá tam asi niečo láme resp. niečím lomozí. Hliadka oznam preverila, na mieste bol skontrolovaný  objekt stavby, bez zistenia cudzích osôb. Pri obhliadke okolia bol v kríkoch identifikovaný miestny mladík P. Š., ktorý bol v podnapitom stave a chcel si skrátiť cestu.  Zamotal sa však do pichľavých kríkov a nemotorne sa snažil z nich vyslobodiť. Po chvíľke námahy nabral správny smer a z miesta odišiel.
     
  • Dňa 6.7.2017 v čase o 16:25 hod. bolo  na MsP telefonicky oznámené, že v činžiaku na ulici Mýtnej sa pohybuje muž, ktorý vyzváňa pri bytoch a pýta si od ľudí peniaze. Po krátkej chvíli sa hliadke podarilo muža nájsť, jednalo sa o M. V. zo Starej Turej. Hliadka pána V. upozornila, že svojim konaním obťažuje občanov a vyzvala ho, aby ihneď činžiak opustil a do budúcnosti sa zdržal podobného jednania. Menovaný po dohovore odišiel.
     
  • Dňa 11.7.2017 sa na MsP dostavil G. J. bytom Hrachovište. Menovaný oznámil, že po ceste z vlakovej stanice ho oslovil M. D. bytom Stará Turá. Oznamovateľ uviedol, že M. D. ho požiadal o cigaretu. Keď mu ju podával, tak D. zbadal, že v krabičke sú založené peniaze. Následne oznamovateľa udrel do ruky tak, že mu krabička vyletela na zem a D. ju zodvihol a utekal preč. Pre podozrenie z TČ bola privolaná hliadka OOPZ, ktorá si vec prevzala.
Mestská polícia Stará Turá, Publikované: 23.11.2017 | Aktualizácia: 1.12.2017