Sociálne služby

Ocenenie dobrovoľníkov
16.11.2015

Ocenenie dobrovoľníkov

Je krásne stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sa s chuťou a zanietením venujú nielen svojim pracovným a rodinným povinnostiam, ale kus svojho času nezištne venujú iným. Vďaka takýmto nadšencom sa formuje lepšia a ľudskejšia spoločnosť.


16.11.2015

Potravinová zbierka TESCO

Predajňa TESCO Stará Turá v spolupráci s Evanjelickou diakoniou a Evanjelickou cirkvou augsburského vyznania na Slovensku robí charitatívnu zbierku pre ľudí v sociálnej núdzi.


Dotazník pre užívateľov sociálnych služieb v Starej Turej
16.11.2015

Dotazník pre užívateľov sociálnych služieb v Starej Turej

Vážení občania. Prispejte Vašimi podnetmi, názormi, skúsenosťami a potrebami k zvýšeniu kvality a ponuky sociálnych služieb v meste Stará Turá. Vyplnením dotazníka vyjadríte svoj názor a potreby pri tvorbe Komunitného plánu sociálnych služieb.


Ocenenie dobrovoľníkov
16.11.2015

Ocenenie dobrovoľníkov

Je krásne stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sa s chuťou a zanietením venujú nielen svojim pracovným a rodinným povinnostiam, ale kus svojho času nezištne venujú iným.


2.11.2015

Opatrovateľka, či priateľka?

Staroba a s ňou spojené zdravotné problémy sa - skôr či neskôr - dotknú každého z nás. Pre starého človeka, ktorý je odkázaný na pomoc iných, je najlepšie, ak sa oňho môže niekto postarať v domácom prostredí. Ak tak nemôže urobiť rodina, môže človek, ktorý je na opatrovanie odkázaný, požiadať obec o opatrovateľskú službu.


Veselé dúhové srdiečka
27.10.2015

Veselé dúhové srdiečka

Koncom septembra už tradične patrí Spoločenský dom pri MsKS v Novom Meste nad Váhom a jeho okolie skvelému podujatiu – benefičnému koncertu Dúha v srdci. Schádzajú sa tu ľudia, ktorí otvárajú svoje srdcia, žiari z nich radosť, spontánnosť a pohoda. Nebolo tomu inak ani v nedeľu 27. septembra 2015.


16.10.2015

Rekreačné pobyty pre sociálne slabšie rodiny

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky v súvislosti s 2. sociálnym balíčkom vlády SR organizuje rekreačné pobyty pre sociálne slabšie rodiny s nezaopatrenými deťmi v štátnych zariadeniach zadarmo.Výzva k spolupráci pri tvorbe nového Komunitného plánu sociálnych služieb na roky 2017 – 2022
6.7.2015

Výzva k spolupráci pri tvorbe nového Komunitného plánu sociálnych služieb na roky 2017 – 2022

Mesto Stará Turá začína s prípravou nového Komunitného plánu sociálnych služieb na roky 2017 – 2022.


Otvorená náruč pre deti inak obdarené...
16.6.2015

Otvorená náruč pre deti inak obdarené...

Slnečná sobota 30. mája rozihrala úsmev na tvárach mnohých detí a ich rodičov v kopaničiarskej dedinke Podkylava. Bol to deň, ktorý patril rodinám z podjavorinskej oblasti, ktoré vychovávajú dieťa s ťažkým zdravotným postihnutím.

Nastavenia cookies