Charita

Príďte na benefičný koncert Dúha v srdci!
26.9.2012

Príďte na benefičný koncert Dúha v srdci!

Hudba, tanec a výtvarné umenie sa stanú piliermi mosta, po ktorom prinesú slovenskí a českí umelci benefičný program Dúha v srdci, ktorý bude patriť zdravotne a mentálne postihnutým deťom zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl v pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja v nedeľu 30. septembra 2012.


Pomoc postihnutým povodňami- VÝZVA
10.6.2010

Pomoc postihnutým povodňami- VÝZVA

Obce okresu Nové Mesto nad Váhom vyhlasujú prostredníctvom svojho Spoločného úradu samosprávy n. o. finančnú zbierku na pomoc obciam postihnutých povodňami.


Podporme naše deti a tých ktorí to potrebujú!
13.3.2009

Podporme naše deti a tých ktorí to potrebujú!

Každý z nás je rád keď je obdarovaný, keď si naňho niekto spomenie. Ale oveľa príjemnejší pocit je obdarovať iného alebo pomôcť niekomu keď to potrebuje. Nemusí to byť iba počas vianočných sviatkov. Teraz môžeme pomôcť všetci a nebude nás to stáť nič navyše.


Popoludnie Nadácie ŽIVOT
8.12.2008

Popoludnie Nadácie ŽIVOT

V období pred vianočnými sviatkami je každoročne jedno nedeľné popoludnie vyhradené benefičnému koncertu. Je to už tradičné podujatie staroturianskej Nadácie ŽIVOT, veď patrí sa aj takýmto spôsobom propagovať i poďakovať – všetkým tým, ktorí pomôžu, prispejú, organizujú a napĺňajú poslanie nadácie v našich domácich podmienkach predovšetkým v práci z mládežou.


Benefičný koncert Nadácie Život
12.12.2007

Benefičný koncert Nadácie Život

V nedeľu 9. decembra 2007 sa uskutočnil vo veľkej sále DK Javorina už tradičný Benefičný koncert Nadácie Život. Vo vianočne ladenom programe účinkovali žiaci materskej a základnej školy, ZUŠ a CVČ. Stalo sa už tradíciu, že na tomto koncerte sa oceňujú osobnosti mesta.

Nastavenia cookies