Polícia

Polícia

12.12.2013

Dávajte si počas sviatkov pozor na zlodejov!

Rok ubehol rýchlo a je tu znovu čas vianočný. I keď do Vianoc nám zostáva ešte zopár dní, čas nakupovania vianočných darčekov je už v plnom prúde. Svoje myšlienky sústredíme na výber najvhodnejších a najkrajších darčekov pre svojich blízkych a stávame sa menej pozornými a ostražitými. A práve naša nepozornosť dáva príležitosť a šancu zlodejom a podvodníkom.


4.6.2013

Polícia žiada o zvýšenú opatrnosť!

V súvislosti s výskytom krádeží do spoločných a pivničných priestorov bytových a činžových domov v Starej Turej, Vás polícia v Starej Turej žiada, o zvýšenú opatrnosť.


Novomestskí policajti žiadajú občanov o pomoc pri stotožnení páchateľa podozrivého z pokusu znásilnenia
9.10.2012

Novomestskí policajti žiadajú občanov o pomoc pri stotožnení páchateľa podozrivého z pokusu znásilnenia

Novomestskí policajti pátrajú po mužovi, ktorý je podozrivý zo spáchania zločinu znásilnenia v štádiu pokusu. Doposiaľ neznámy páchateľ sa dňa 3.októbra 2012 podvečer (o 17,30 hod.) v obci Lubina pokúsil znásilniť mladučké, iba 14-ročné dievča.


Seniori pozor, nestaňte sa obeťou podvodu!
13.9.2012

Seniori pozor, nestaňte sa obeťou podvodu!

Vzhľadom na množiacu sa trestnú činnosť v pôsobnosti Okresného riaditeľstva Policajného zboru SR Nové Mesto nad Váhom páchanú práve na senioroch, si Vás dovoľujeme upozorniť na nasledovné možné prípady:


Polícia žiada občanov o pomoc
13.9.2012

Polícia žiada občanov o pomoc

Novomestskí policajti vykonávajú šetrenie vo veci zločinu krádeže. Neznámy páchateľ (páchatelia) od presne nezisteného času od začiatku augusta do 2. septembra odcudzil z kaplnky sv. Kríža na Mestskom cintoríne na Hurbanovej ulici v Starej Turej zliatinový zvon.


Polícia žiada občanov o pomoc
15.8.2012

Polícia žiada občanov o pomoc

Polícia žiada občanov, ktorí sa zúčastnili na pretekoch OLD TIMER- Podjavorinský okruh v Novom Meste nad Váhom dňa 11. augusta a robili si fotografickú či video dokumentáciu, o pomoc.


Polícia deťom
6.6.2011

Polícia deťom

Päť skupín škôlkarov navštívilo na deň detí mestských policajtov. Tí pre nich pripravili príjemné odpoludnie plné hier a ponaučení. Deti si mohli obzrieť vnútro policajnej stanice a skontrolovali aj kamerový systém, ktorý sníma Námestie Slobody a jeho okolie. Vonku pred stanicou boli pre nich pripravené rôzne loptové hry.


27.1.2011

Pomoc pri pátraní po neznámom páchateľovi

Odbor kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Novom Meste nad Váhom žiada občanov o pomoc pri pátraní po neznámom páchateľovi, ktorý sa dna 20.01.2011 asi o 09.15 hod. v Starej Turej v činžovnom dome č. 4 na ulici Lipovej lúpežne prepadol doručovateľku Slovenskej pošty a to tak, že ju ohrozoval s čiernou kuklou na hlave a pravdepodobne strelnou zbranou.

Nastavenia cookies