Zdravotníctvo

15.2.2016

2 % dane pre Neivestičný fond "Zdravie v núdzi n. f."

Neinvestičný fond "Zdravie v núdzi n. f." pri NsP Nové Mesto nad Váhom n. o. sa na Vás obracia s prosbou o poskytnutie 2 % z Vašej ročnej dane pre združenie finančných prostriedkov za účelom nákupu zdravotníckej techniky pre pacientov nášho okresu.


Máte slinu?
25.1.2016

Máte slinu?

Nadácia Kvapka Nádeje a Národný register darcov kostnej drene vyhlásili celoslovenskú charitatívnu kampaň „Máte Slinu?“ zameranú na získanie nových darcov kostnej drene.


Petícia bola odovzdaná ministerstvu
3.10.2013

Petícia bola odovzdaná ministerstvu

V utorok 1. októbra 2013 bola na Ministerstve zdravotníctva Slovenskej republiky odovzdaná petícia občanov 17 miest a obcí myjavského okresu za zachovanie rýchlej lekárskej pomoci v správe Nemocnice s poliklinikou Myjava.


5.6.2013

Znovuotvorená diabetologická ambulancia

Nemocnica s poliklinikou Nové Mesto nad Váhom oznamuje občanom Starej Turej a okolitých obcí, že vďaka podpore podnikateľov dňom 4. júna 2013 opätovne otvára Diabetologickú ambulanciu v priestoroch polikliniky v Starej Turej.


Stanovisko primátora k zrušeniu diabetologickej ambulancie v Starej Turej
28.1.2013

Stanovisko primátora k zrušeniu diabetologickej ambulancie v Starej Turej

Okrem iných vecí, ktoré vypadávajú zo skrine ako kostlivci z predchádzajúceho volebného obdobia, som prekvapený kam až môže zájsť snaha po zviditeľnení sa niektorých našich občanov za každú cenu. Áno, i za cenu vytvárania klamstiev a snahy po vyťažení čo najviac, len kvôli posilneniu si vlastného ega.


Odber krvi
23.10.2007

Odber krvi

V pondelok 22.októbra 2007 sa už tradične konal v DK Javorina odber krvi. Tentokrát sa zišlo a bolo vyšetrených 131 dobrovoľných darcov krvi.

Nastavenia cookies