Európsky týždeň mobility 2023 je za nami

Európsky týždeň mobility je úspešne za nami.

Počas týždňa sme v Starej Turej pripravili program, kde si každý mohol nájsť tú svoju aktivitu, aby sme naplnili tému tohto ročníka a to "ŠETRI ENERGIU".

Začali sme otvorením detského dopravného ihriska a pumptracku na Ul. Mierovej, prežili pekný deň materskej školy na dopravnom ihrisku, pokračovali testovaním bicyklov od spoločnosti CTM bikes, vyzdvihli deti a "peším" autobusom odprevadili bezpečne do škôl, rozcvičili, zabehali i prešli sme sa pri symbolickom behu mestom s Atletika Stará Turá a toRun Stará Turá, privítali pracujúcich teplou kávičkou a sladkou odmenou od supermarketu TESCO pri príchode do zamestnania bez auta a zakončili výjazdom zamestnancov MsÚ na bicykloch.

V sobotu 23.9.2023 mala ešte prebehnúť na námestí pekná akcia CVČ - Po námestí na kolieskach, ale z dôvodu nepriaznivého počasia sa táto aktivita presunula na iný termín a veríme, že si ju neskôr vychutnáte naplno.

Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste sa zúčastnili na Európskom týždni mobility 2023 a taktiež ďakujeme všetkým kolegom, kolegyniam z MsÚ, pracovníkom mestských organizácií i občianskych združení, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave, organizácií a zastrešení tohto podujatia.

Ste skvelí, ĎAKUJEME!

ETM 2023 - Symbolický beh mestom s Atletika Stará Turá a toRun

ETM 2023 - Symbolický beh mestom s Atletika Stará Turá a toRun

MsÚ Stará Turá, Publikované: 25.9.2023 | Aktualizácia: 25.10.2023
Nastavenia cookies