Menu

Súťaž Trenčianskeho samosprávneho kraja NAŠE DEDIČSTVO - NAŠA MÚZA


Pri príležitosti Európskeho roka kultúrneho dedičstva sa Trenčiansky samosprávny kraj rozhodol vyhlásiť tvorivú súťaž s názvom Naše dedičstvo – naša múza, ktorej cieľom je poukázať na rozmanitosť kultúry i pamiatok v regióne.

Ako napovedá aj samotný názov súťaže, naše dedičstvo sa v najbližších mesiacoch stane našou múzou. Úlohou súťažiacich bude totiž zvečniť čokoľvek, čo súvisí s kultúrnym dedičstvom Trenčianskeho regiónu. Možnosti sú neobmedzené, pretože súťažné práce môžu byť kresby, maľby, koláže, básne, piesne, fotografie alebo keramika či počítačová grafika a iné. Fantázii sa medze nekladú a do súťaže budú zaradené všetky príspevky, ktoré korešpondujú s uvedenou tematikou. O víťazovi rozhodnú ľudia na facebookovej fanpage Trenčianskeho samosprávneho kraja, kde budú všetky súťažné diela zverejnené. Ten, kto získa najviac LIKE (páči sa mi to) sa umiestni na prvom mieste.

Zapojiť sa môže ako jednotlivec, tak aj skupinka viacerých súťažiacich, ktorí sa podieľali na jednom spoločnom diele. Víťaz získa fotoaparát, ktorý okamžite vyvolá fotografiu alebo tablet. Zároveň dostane od Trenčianskeho samosprávneho kraja voľné vstupenky na Trenčiansky hrad, do Galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne, do Kúrie Ambrovec v Beckove a do Hvezdárne Partizánske, všetky v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK. Víťazi sa navyše budú môcť vďaka partnerom súťaže pozrieť na Bojnický zámok, Čachtický i Beckovský hrad.

Úplné znenie pravidiel súťaže Naše dedičstvo – naša múza nájdete na webovom sídle Trenčianskeho samosprávneho kraja (www.tsk.sk) i pod textom.

K stiahnutiu

TSK, Publikované: 12.4.2018 | Aktualizácia: 12.4.2018