Menu

6. ročník projektu "Kúpele v regióne"


Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu „Kúpele v regióne“ budú môcť využívať atraktívne zľavy na produkty Kúpeľov Trenčianske Teplice.

6. ročník akcie potrvá od 1. do 20. decembra 2017 a od 2. januára do 28. februára 2018.

Kúpele Trenčianske Teplice každoročne poskytujú pre stálych, ale i nových zákazníkov benefity obľúbeného projektu „Kúpele v regióne“. Liečivú vodu si počas troch mesiacov (okrem sviatkov) môžu kúpeľní hostia užiť za zvýhodnenú cenu. „Už o pár dní v spolupráci s mestami a obcami nášho regiónu rozbiehame 6. ročník akcie. Dúfam, že aj v tomto roku prilákame množstvo návštevníkov, ktorí si budú môcť dopriať účinky jedinečnej termálnej vody v našich bazénoch za atraktívne ceny,“ uviedol generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice Michal Vojtáš.

Vlaňajší ročník projektu sa tešil bohatej účasti. Do akcie sa zapojilo dovedna 64 miest a obcí Trenčianskeho kraja a partnerské mesto Trenčianskych Teplíc – Vsetín. V rastúci trend návštevnosti kúpeľov podľa slov generálneho riaditeľa Kúpeľov Trenčianske Teplice Michala Vojtáša dúfajú organizátori aj v tomto roku.

"Projekt „Kúpele v regióne“ dáva možnosť obyvateľom trenčianskeho regiónu urobiť niečo pre svoje zdravie a zdravý životný štýl. Táto akcia má už tradíciu a je nesporne veľmi atraktívna, čoho dôkazom je aj každoročne zvyšovaný počet návštevníkov, ako aj partnerských miest a obcí. Je to akcia, ktorú nám pre svoj rozsah môžu iné kraje závidieť," uviedol primátor Trenčianskych Teplíc Štefan Škultéty.

Návštevníci budú v termíne trvania projektu môcť využiť zľavu až 50 % percent na vstupy do všetkých termálnych bazénov a 30 % na vstupy do bazéna Grand. Zľavu v termálnych bazénoch môžu využiť len osoby staršie ako 18 rokov. V prípade záujmu o zvýhodnené vstupy platí podmienka preukázania sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v participujúcom meste či obci. Zoznam miest a obcí zapojených do akcie sa priebežne rozšíri podľa záujmu.

Jedným zo zapojených miest je aj Stará Turá. Občania nášho mesta majú možnosť využiť zľavy na vstup do týchto bazénov v Trenčianskych Tepliciach. Platia vždy na 1 osobu po preukázaní sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v meste Stará Turá.

 


 

Kúpele Trenčianske Teplice, Publikované: 27.11.2017 | Aktualizácia: 27.11.2017